Fotoimpresje z Forum Produktów 2012

Już po raz szósty, w przeddzień targów Tour Salon, w pawilonie z Iglicą Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyło się Forum Produktów Polsko – Niemieckiego Koła Gospodarczego. Motto spotkania brzmiało „Inwestycje po obu stronach Odry, potencjały wzrostu i innowacji w regionie“. 200 wystawców i zwiedzających skorzystało z naszego zaproszenia.

Pragniemy szczególnie serdecznie podziękować p. Piotrowi Voelkelowi, Prezesowi Grupy Kapitałowej Vox oraz p. Björnowi Beckmann, Dyrektorowi Logistyki Volkswagen Poznań za prezentację referatów nt. „Inwestycje w Wielkopolsce“.

Następnie, na licznych stoiskach wystawienniczych, uczestnicy mieli okazję do bliższego wzajemnego poznania oraz przeprowadzenia ciekawych rozmów ze specjalistami. Poza licznymi firmami członkowskimi, własne stoiska posiadały przede wszystkim przedsiębiorstwa i instytucje z Brandenburgii, ukazując swoje ożywione zainteresowanie możliwościami trans granicznej współpracy oraz trans granicznych inwestycji.

Poza Brandenburgią szerokiej publiczności z branży turystycznej oraz gospodarczej po raz pierwszy zaprezentował się również kraj związkowy Saksonia.

O podniebienia uczestników zadbał już po raz kolejny Sheraton Hotel Poznań, oferując pyszne dania na ciepło, bogactwo sałatek oraz cudownie udekorowane desery.