Forum Poznań Partner International

Podczas Forum POZNAŃ PARTNER INTERNATIONAL (PPI) relacje między regionami Poznań i Wielkopolska, a regionem stołecznym Berlin-Brandenburgia znalazły swój nowy wymiar operacyjny i praktyczny.

Zorganizowane w środę 3.02. na terenie MTP polsko-niemieckie spotkanie gospodarcze zapoczątkowało całą serię planowanych otwartych imprez, warsztatów i obustronnych wizyt przedsiębiorców w Poznaniu jako ośrodku targowym i Wielkopolsce oraz w regionie stołecznym Berlin-Brandenburgia. Podczas środowego wieczoru szerokiej publiczności zaprezentowali sie m.in. inicjatorzy i zarazem pierwsi partnerzy Forum PPI: Polsko-Niemieckie Koło Gospodarcze w Poznaniu DWK oraz Business Location Network Ostbrandenburg BLN.

Forum POZNAŃ PARTNER INTERNATIONAL służy budowaniu regionalnych sieci współpracy i tworzeniu synergii między przedsiębiorcami, ośrodkami promocji przedsiębiorczości oraz przedstawicielami polskich i niemieckich regionów.

Więcej informacji o całym projekcie znajdą Państwo na stronie internetowej Forum PPI: www.forumppi.pl

Serdecznie zapraszamy kolejnych partnerów z Poznania i Wielkopolski do współpracy i włączenia się w nasze działania, służące budowaniu konkretnych transgranicznych relacji gospodarczych!

Nasze Biuro jest otwarte na Państwa inicjatywy i pytania – zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia indywidualnych spotkań.