DWK w firmie Schrader Internationale Logistic Sp. z o.o.

Otwarcie nowego roku gospodarczego

Na pierwsze w tym roku spotkanie członkowskie DWK, do swojej siedziby w Poznaniu przy ul. Syreniej, zaprosiła nas firma Schrader Internationale Logistic Sp. z o.o.

Nieco odmiennego charakteru spotkaniu nadało miejsce, w którym się ono odbyło. Na jednej z hal magazynowych na gości czekały pięknie udekorowane przez firmę DUNI Poland Sp. z o.o. stoliki koktajlowe oraz stół szwedzki pełen dań przygotowanych z wykorzystaniem produktów firmy Unilever Polska SA, korzystających od wielu lat z usług logistycznych gospodarza tego wyjątkowego wieczoru.

Część oficjalną spotkania poprowadziła Pani Grażyna Chojka, Z-ca Dyrektora ds. Administracyjnych Schrader Internationale Logistic Sp. z o.o. Po powitaniu przybyłych gości przez członka zarządu Polsko-Niemieckiego Koła Gospodarczego, Panią Angelikę Menze, głos zabrał Prezes Schrader Internationale Logistic Sp. z o.o., Pan Jens Schrader oraz Pan Janusz Kołdyka, Dyr. Operacyjny, który  przedstawił działalność logistyczno-magazynową firmy. Następnie miały miejsce prezentacje firm Unilever Polska S.A. oraz DUNI Poland Sp. z o.o., których przedstawiciele oprócz wyczerpujących informacji na temat ich działalności, podzielili się z nami pozytywnymi doświadczeniami wynikającymi z wieloletniej współpracy ze  Schrader Internationale Logistic Sp. z o.o.

Po oficjalnej części, podczas obchodu po halach magazynowych oraz produkcyjnych, zgromadzeni goście, podzieleni na dwie grupy, mieli możliwość sami przekonać się jak w praktyce funkcjonują firmy Schrader Internationale Logistic Sp. z o.o., oddział SKS firmy Unilever S.A. oraz DUNI Poland Sp. z o.o.

Wieczór zakończył się spotkaniem towarzyskim przy poczęstunku i miłej muzyce, podczas którego goście mieli okazję porozmawiać również z pracownikami firm, prezentującymi się podczas tego wydarzenia.

Serdecznie dziękujemy całemu zespołowi firmy Schrader Internationale Logistic Sp. z o.o. i pozostałym współgospodarzom, firmie Unilever S.A. i DUNI Poland Sp. z o.o. za atrakcyjnie przygotowane forum i bardzo gościnną atmosferę tego wieczoru!

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.