Debata: Rynek niemiecki – szansa dla polskiego przedsiębiorcy?

Zapraszamy do udziału w debacie dotyczącej szans rozwoju polskich firm na niemieckim rynku. Podczas wydarzenia, które odbędzie się 15 grudnia w Poznaniu dowiedzą się Państwo, co oferuje przedsiębiorcom Ministerstwo Spraw Zagranicznych w ramach narzędzi dyplomacji ekonomicznej, jakie działania na rzecz polskich przedsiębiorców podejmuje Wydział Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Niemczech, a także, czego rodzimy przedsiębiorca może oczekiwać od wyspecjalizowanych polskich oraz niemieckich instytucji gospodarczych. Nieocenione będzie wystąpienie praktyka – przedsiębiorcy reprezentującego polską firmę obecną na niemieckim rynku od lat.

Po wystąpieniu prelegentów organizatorzy przewidzieli czas na swobodną dyskusję, wymianę doświadczeń i zadawanie pytań ekspertom, którzy na co dzień zajmują się udzielaniem wparcia polskim przedsiębiorcom na niemieckim rynku.

Wydarzenie kierowane jest do przedsiębiorców, przedstawicieli samorządu gospodarczego, jednostek samorządu terytorialnego oraz wszystkich zainteresowanych tematyką spotkania.

Zgłoszenia przyjmowane są najpóźniej do 11 grudnia pod numerem telefonu 61 852 49 48 lub adresem e – mail rodm@rodm-poznan.pl . Dodatkowe informacje o konferencji można uzyskać pod numerem telefonu 61 852 49 48.

Organizatorami debaty są: Stowarzyszenie Instytut Zachodni, Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej oraz Instytut Zachodni.

Dzięki dofinansowaniu ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP udział w spotkaniu jest bezpłatny.

zaproszenie na debatę 15 grudnia